Orbitrek od Topshop Dormeo PRODADENO

  • 6000.00 ден.
  • 078458612
    • Гостивар
  • Дата на објавување: 12/01/2017
  • Последно модифицирано: 15/02/2018
  • Прегледи:

orbitrek kupen 10000denari..
poradi selidba prodavam 6000denari
nov kupen ova godina malku upotreben.
kontakt za tel 078458612


Продавам

Aynur Saraç
1 Гласови
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)