Најефтини Планика чизми

  • 1590.00 ден.
  • 078428784
    • Скопје
  • Дата на објавување: 23/01/2017
  • Прегледи:

Водоотпорни, удобни и лесни, со гумен ѓон, изработени од кожа, екстра цена од само 1590 денари со вклучена достава......бои црна и сина со црна, големини од 36 до 44


Продавам

Милошевић Жарко
0 Гласови
Величина 44
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)