Hajlajter+cetka

  • 250.00 ден.
  • 076386776
    • Прилеп
  • Дата на објавување: 05/02/2017
  • Прегледи:

Хајлајтер + четка за само 250ден!
*Проиводите се сосема нови.
**Ограничени количини.


Продавам

Deniza
0 Гласови
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)