DZEMPERI ORGINALNI

  • 1.00 ден.
  • 070272412
    • Скопје
  • Дата на објавување: 13/02/2017
  • Прегледи:

FUBU BROJ L
ALMIRA BROJ M


Продавам

B@O
0 Гласови
Величина L
Рачна изработка Да
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)