pantaloni za skijanje

  • 1500.00 ден.
  • 077 801 332, posle 16h
    • Скопје
  • Дата на објавување: 16/02/2017
  • Прегледи:

maski detski pantaloni za skijanje, 134/145, za 10 god, novi


Продавам

Irena Lubeska
0 Гласови
Величина No size
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)