Кожно Палто

  • 1000.00 ден.
  • 077 905 051
    • Струмица
  • Дата на објавување: 17/02/2017
  • Прегледи:

Палтото е во совршена форма.Сочуван е многу добро.Користено е само една сезона.Големината на кожното палто е М. Се продава во Струмица и Радовиш


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Aleksandar Dencovski
0 Гласови
Величина M
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)