Германска детска јакна за 5-6 год. девојчиња

  • 300.00 ден.
  • 070 922 872
    • Штип
  • Дата на објавување: 13/03/2017
  • Прегледи:

Квалитетна јакна од Германија за 5-6 годишни девојчиња, што не пропушта вода, со флис-постава против потење, носена 1 година, во одлична состојба, многу лесна за одржување.


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Галина Иванова
0 Гласови
Величина 116-122
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)