Украсни навлаки и перничиња

  • 100.00 ден.
  • 075 208 203
    • Велес
  • Дата на објавување: 11/04/2017
  • Прегледи:

Украсни навлаки и перничиња
Секоја навлака по 100 ден една, а може и полнети перничиња по 150ден од перниче,
Наше призводство


marija
0 Гласови
Рачна изработка Да
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)