Nike patiki

  • 4000.00 ден.
  • 070 245 632
    • Скопје
  • Дата на објавување: 17/04/2017
  • Прегледи:

Skroz novi Nike patiki kupeni vo germanija,no ne odgovara brojot


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Ivana
0 Гласови
Величина 44
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)