Лековита маст

  • 150.00 ден.
  • 078 319 879
    • Штип
  • Дата на објавување: 07/05/2017
  • Последно модифицирано: 07/05/2017
  • Прегледи:

Лековита маст од невен, бозел, прополис ..... и други лековити билки, лекува изгореници, посекотини, постоперативни рани и секакви видови на рани на кожата. Особено ефикасен за надворешни чирови, ја извлекува гнојта преку ноќ. Цената зависи од грамажата, 50 гр - 200 ден, 30 гр. - 150 ден.


Продавам

Brankica Bojadzieva
0 Гласови
Рачна изработка Да
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)