Fotelja-lezaj na rasklopuvanje

  • 7000.00 ден.
  • 075 220 221
    • Скопје
  • Дата на објавување: 07/09/2017
  • Прегледи:

Se prodava fotelja-lezaj na rasklopuvanje od Simpo, ne koristena, zelena boja


Alek
0 Гласови
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)