Rozeva bunda za devojce 12-18 meseci (80-86 sm)

  • 1000.00 ден.
  • 077572507
    • Скопје
  • Дата на објавување: 13/10/2017
  • Прегледи:

Se prodava nova bundicka za devojcinja 12-18 meseci, bez etiketa, ne nosena.


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
KristinaIna
0 Гласови
Величина 12-18 месеци
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)