Novi zlatni sveceni cevli od Mothercare (20.5)

  • 600.00 ден.
  • 077572507
    • Скопје
  • Дата на објавување: 13/10/2017
  • Прегледи:

Novi cevli za sveceni prigodi od Mothercare, zlatna boja, so svetki, velicina 20.5 (EU) so etiketa


KristinaIna
0 Гласови
Величина 20
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)