tally well kaputce

  • 500.00 ден.
  • 078 710 293
    • Охрид
  • Дата на објавување: 14/11/2017
  • Прегледи:

Belo kaputce noseno no dobro socuvano, gorniot del se zakopcuva do gore kako rolka i kopcinata niz celo ne se gledaat.


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
svetlana
0 Гласови
Величина S
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)