STRADIVARIUS BUNDA

  • 2000.00 ден.
  • 078383080
    • Битола
  • Дата на објавување: 15/11/2017
  • Прегледи:

PREUBA KRATKO NOSENA GOLEMINA L BEZ MANA


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Marina Kaja Petrovski
0 Гласови
Величина L
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)