NOV herve leger

  • 950.00 ден.
  • 078 710 293
    • Охрид
  • Дата на објавување: 15/11/2017
  • Прегледи:

Voopsto ne e nosen isti e kqako na slikata.Kupen 2500den


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
svetlana
0 Гласови
Величина XS
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)