Prodavam vencanica ednas nosena

  • Проверете со огласувачот
  • 070 551 987
    • Струмица
  • Дата на објавување: 15/11/2017
  • Прегледи:

Prodavam vencanica samo ednas nosena minatata godina.
Cena po dogovor
070 551 987


Verica Manasieva
0 Гласови
Величина No size
Рачна изработка Да
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)