nova jakna

  • 1000.00 ден.
  • 070884500
    • Тетово
  • Дата на објавување: 16/11/2017
  • Прегледи:

neoblecena jakna vel 42


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Ti Na
0 Гласови
Величина L
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)