NOVI !

  • 500.00 ден.
  • 079 314 946
    • Скопје
  • Дата на објавување: 16/11/2017
  • Прегледи:

Br 39. Novi voopsto ne noseni poradi pogresen broj.


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Sashka
0 Гласови
Величина 39
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)