Модерна венчаница

  • 9000.00 ден.
  • 077869647
    • Скопје
  • Дата на објавување: 18/11/2017
  • Прегледи:

Изнајмувам/ продавам венчаница.
Квалитетна чипка, американски сатен, патент, корпа број 2.
Купена 400е.
Хемиско и можност за поправка според вашите желби.
Повеќе детали во инбокс.
Поволно.


Olga
0 Гласови
Величина M
Рачна изработка Да
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)