комплет за 5 годишна возраст

  • 500.00 ден.
  • 070/237-153
    • Скопје
  • Дата на објавување: 19/11/2017
  • Прегледи:

Комплет панталони и јакна за на снег, водоотпорни и отпорни на ветер, многу малку носени, за 5 годишна возраст


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Marija Dimitrijeska
0 Гласови
Величина 104-110
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)