nova neoblecena

  • 800.00 ден.
  • 070992723
    • Скопје
  • Дата на објавување: 19/11/2017
  • Прегледи:

naracana pogresna velicina
pisuva xl ama odgovara za konf br 40 42


Продавам

Ti Na
0 Гласови
Величина XL
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)