champion bluza

  • 400.00 ден.
  • 070992723
    • Скопје
  • Дата на објавување: 19/11/2017
  • Прегледи:

socuvana ,neostetena


Продавам

Ti Na
0 Гласови
Величина XL
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)