Нов машки џемпер

  • 1800.00 ден.
  • 075998504
    • Скопје
  • Дата на објавување: 26/11/2017
  • Прегледи:

Продавам нов машки џемпер, поради згрешен број, донесен од Германија. Одговара на XL и XXL големина. Мек и преубав. Одличен за подарок за вашиот партнер :)


Продавам

blue15
0 Гласови
Величина XL
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)