Необелчени

  • 700.00 ден.
  • 078323903
    • Скопје
  • Дата на објавување: 01/12/2017
  • Прегледи:

Кожни на мала потпетица бренд VIA UNO . Величина 39 ( помал калап одговара на 38)
Два модела посветло и потемно кафени


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Biljana
0 Гласови
Величина 39
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)