NOVI DR MARTENS

  • 4800.00 ден.
  • 079314946
    • Скопје
  • Дата на објавување: 02/12/2017
  • Прегледи:

Novi Dr.Martens made in England. Br 39-40. Mnogu dobro socuvani neosteteni. Noseni edno zimo a kupeni se novi od Arthur's GTC 110€.
Kontakt tel. 079 314 946


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Sashka
0 Гласови
Величина 39
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)