Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна

  • 2000.00 ден.
  • 077908480
    • Скопје
  • Дата на објавување: 15/12/2017
  • Прегледи:

Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна (должина под колена) со капуљача, екстра крагња, на патент, крзно на капуљачата кое по желба се вади. Има надворешни џебови, внатрешен џеб и стегач за подесување на ширина околу струкот. Комотна и удобна од пердуви од гуска.


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Анета
0 Гласови
Величина M
Рачна изработка Не
Состојба Ново без етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)