Продавам свечена блуза со монистри

  • 800.00 ден.
  • 077908480
    • Скопје
  • Дата на објавување: 15/12/2017
  • Прегледи:

Продавам свечена блуза на дебели прерамки, праска боја со везени бели и бакарни монистри, во одлична состојба, од позната австралиска марка. Големина: 42


Продавам

Анета
0 Гласови
Величина XL
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)