DR MARTENS NOVI NAMALENI ITNO

  • 3900.00 ден.
  • 079314946
    • Скопје
  • Дата на објавување: 10/01/2018
  • Последно модифицирано: 10/01/2018
  • Прегледи:

Novi original dr Martens kupeni 110€ od Arthur's . Noseni edno zimo. Mnogu socuvani..
br 39-40
Kontakt tel. 079 314 946


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Sashka
0 Гласови
Величина 39
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)