NOVI

  • 400.00 ден.
  • 079314946
    • Скопје
  • Дата на објавување: 10/01/2018
  • Прегледи:

br. 39 Novi, voopsto ne noseni poradi pogresen broj.
Tel. 079 314 946


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Sashka
0 Гласови
Величина 39
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)