Nike патики

  • 500.00 ден.
  • 071266412
    • Скопје
  • Дата на објавување: 23/02/2018
  • Прегледи:

Оригинал кожни Nike патики купени од Америка, 4 месеци се носени, во добра состојба, број 40


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Stefan Rajchinoski
0 Гласови
Величина 40
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)