МАЈСТОРЧЕ - маскенбалски костум

  • 250.00 ден.
  • 070 315 026
    • Скопје
  • Дата на објавување: 28/03/2018
  • Прегледи:

Ако омилен лик на вашето дете е Билдер Боб, ова е одличен и евтин избор. Костумот е едноделен, со насликани алатки, и вклучува и заштитен шлем (тврда пластика).. Носен е 1-2 пати. Бр. Големина: 92цм од рамена до глуждови, со ластик во струкот (76 цм). Цена:


Продавам

Нене
0 Гласови
Величина 98-104
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)