Vencanica

  • 7000.00 ден.
  • 072545471
    • Скопје
  • Дата на објавување: 28/04/2018
  • Прегледи:

Se prodava vencanica,so dva vela kratok I dolg...7000denari cenata ne e fiksna 072545471


Ilda
0 Гласови
Величина No size
Рачна изработка Да
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)