Венчаница Hadassa

  • 62000.00 ден.
  • 070476367
    • Скопје
  • Дата на објавување: 10/06/2018
  • Последно модифицирано: 10/06/2018
  • Прегледи:

Продавам венчаница и вел од светски познатата британска модна куќа Hadassa.
Купена 1800€ пред 8 месеци.
Величина: 36


Ljupka
0 Гласови
Величина S
Рачна изработка Да
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)