Jakna nova

  • 1500.00 ден.
  • 077609229
    • Прилеп
  • Дата на објавување: 07/08/2018
  • Прегледи:

Nova jakna so krznence za esensko vreme i zimno nova so etiketa zgresen broj38 odgovara na S/m


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Marija
0 Гласови
Величина M
Рачна изработка Не
Состојба Ново со етикета
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)