Zimski kapu so krzno

  • 600.00 ден.
  • 078597058
    • Струмица
  • Дата на објавување: 27/10/2018
  • Прегледи:

Zimski kaput so krzno
Noseno nekolkupati, vo odlicna sostojba


Продавам

Гласај
Резулатти 0 Гласови
Ivana
0 Гласови
Величина L
Рачна изработка Не
Состојба Користено
Тип на огласувач Физичко лице
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Слични огласи

    Оставете коментар( спам и навредливи пораки ќе бидат отстранети)