• zara.jpg

  ЖЕНСКИ

 • MASKI.jpg

  МАШКИ

 • KIDS.jpg

  ДЕТСКИ

 • 7860956_orig.jpg

  АКЦЕСОАРИ

 • VENCANICA.jpg

  ВЕНЧАВКИ

Последно објавени огласи

 • НОВИ ПУМА СУЕДЕ ХАРТ боја: Аруба блу

  НОВИ ПУМА СУЕДЕ ХАРТ боја: Аруба блу

  Обувки Скопје 06/05/2018 3700.00 ден.

  Продавам нови женски патики PUMA SUEDE HEART , боја: ARUBA BLUE, број: 38,5 или US 8-ца. Патиките се добиени на поклон, не се ниту еднаш облечени и не се носени, бидејќи калапот на ПУМА е поголем за еден број од Најк моделите.. Бројот на Пума патикит...

 • Магнетен појас за грб

  Магнетен појас за грб

  Друго (останато) Кичево 01/05/2018 1.00 ден.

  Магнетен појас за грб помага при болки во грбот,дискусхернија ,дископатија ,го олеснува движењето.Мајками го носеше краток период како помагало за дискусхернија меѓутоа вградуваше вештачки колк и не смее сега да носи магнет.Цената му беше околу 9000 ...

 • Roleri Salomon br. 40

  Roleri Salomon br. 40

  Друго (останато) Скопје 28/04/2018 2000.00 ден.

  Super socuvani, mnogu kratko koristeni

 • Vencanica

  Vencanica

  Венчаници Скопје 28/04/2018 7000.00 ден.

  Se prodava vencanica,so dva vela kratok I dolg...7000denari cenata ne e fiksna 072545471

 • Busquets ranec

  Busquets ranec

  Друго (останато) Скопје 19/04/2018 600.00 ден.

  Busquets ranec Prodavam Busquets ranec, povekenamenski (sport, patuvanje, sekojdnevie, pa duri i ucilisen pribor), so isklucok na laptop. Cena: 600 MKD. Kontakt tel: 070/409432.

 • SAMSONITE RANEC

  SAMSONITE RANEC

  Друго (останато) Скопје 19/04/2018 700.00 ден.

  Prodavam Samsonite ranec, zenski biznis model.

 • Esprit ES106582004

  Esprit ES106582004

  Часовници Скопје 18/04/2018 3500.00 ден.

  Nov prekrasen casovnik

 • Swatch Dreamwhite

  Swatch Dreamwhite

  Часовници Скопје 17/04/2018 2500.00 ден.

  Odlicna sostojba

 • Пролетен/есенски капут

  Пролетен/есенски капут

  Капути и јакни Ресен 07/04/2018 700.00 ден.

  големина с-хс Воопшто неносено. единствена маана е што копчината се паднати-од само стоење,добиено на подарок ама ми е мал.

 • пролетно палто

  пролетно палто

  Капути и јакни Ресен 07/04/2018 400.00 ден.

  Сиво пролетно кратко палто малку носено,во одлична состојба. Само капата му фали :)

 • кратки чизмички

  кратки чизмички

  Обувки Ресен 03/04/2018 600.00 ден.

  кратки чизмички добиени на подарок но ми се големки само пробани се број 40 ама изгледа како за 41 одговараат .

 • зимско здолниште

  зимско здолниште

  Здолништа Ресен 03/04/2018 400.00 ден.

  Зимско мини здолниште со патент.Носено само еднаш бидејки се здебелив.Величина 32 со постава и џебови.

 • капут

  капут

  Капути и јакни Ресен 03/04/2018 800.00 ден.

  Капут,бордо со бело.Крзното не се вади,долго со постава. + Подарок кожената ташна (напомена на ташната и е расипан патентот) праќам по карго на ваш трошок) должина на ракав 62cm должина на палто 93cm ширина 52cm ширина на рамена 43cm.

 • пролетно сако

  пролетно сако

  Сакоа и елеци Ресен 03/04/2018 300.00 ден.

  Пролетно бело сако со апликации носено само еднаш. Одлично за комбинирање со бели панталони .Големина му е Л но одговара и за М

 • krevet spalna

  krevet spalna

  Мебел Скопје 31/03/2018 4000.00 ден.

  prodavam super socuvan krevet trosed...spalna cena 4000 den...dimenzii 2.00 x1.80 / 90 se ispusta bez mehanizam mozen dogovor

 • МАЈСТОРЧЕ - маскенбалски костум

  МАЈСТОРЧЕ - маскенбалски костум

  Детски Скопје 28/03/2018 250.00 ден.

  Ако омилен лик на вашето дете е Билдер Боб, ова е одличен и евтин избор. Костумот е едноделен, со насликани алатки, и вклучува и заштитен шлем (тврда пластика).. Носен е 1-2 пати. Бр. Големина: 92цм од рамена до глуждови, со ластик во струкот (76 цм)...

 • Фустан

  Фустан

  Фустани Охрид 08/03/2018 500.00 ден.

  Фустан со гол грб, темно плава - мастило боја

 • Мини фустан

  Мини фустан

  Фустани Охрид 08/03/2018 500.00 ден.

  Мини фустан

 • Темни "Zara" фармерки

  Темни "Zara" фармерки

  Панталони Гостивар 07/03/2018 500.00 ден.

  Темни фармерки од "Zara" величина M

 • Црни искинати фармерки од "LC Waikiki"

  Црни искинати фармерки од "LC Waikiki"

  Панталони Гостивар 07/03/2018 500.00 ден.

  Црни искинати фармерки насекаде од "LC Waikiki" величина M

Најпопуларни Корисници

Категории